Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-09-01 16:15:36

krecikowa

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 46
Punktów :   

Detektyw

Macie jakieś podejrzenia? Mi jak na razie widzi się Global - sprawdził Szypka i sprawdził mnie, a teraz jeszcze kogoś podejrzewa.

Offline

 

#2 2009-09-01 17:12:47

fcbkoziolek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 40
Punktów :   

Re: Detektyw

jest to bardzo prawdopodobne, dlatego Global powinien być szybko sprzątnięty, tylko ciekawe czy ksiądz jeszcze żyje (pewnie tak).

Offline

 

#3 2009-09-01 22:02:49

jbarez

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 44
Punktów :   

Re: Detektyw

Global raz był już detektywem(w poprzedniej edycji),niemożliwe by drugi raz ślepej kurze się trafiło - w dodatku był beznadzejny(od geniasa chyba wyciągał info ;| ) i podejrzewam,że phlip powtórzyłby głosowanie Ja na detekttywa typuje Jaffa lub Ghostieta

Offline

 

#4 2009-09-02 00:52:45

krecikowa

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: Detektyw

Ghost na razie nie wytypował nikogo od nas, Jaff waha się między mną a Ghostem... A może nie waha się, ale już wie o mnie i teraz jeszcze chce sprawdzić Ghosta? Global też kręci między naszą dwójką, więc może Jaff jako drugie (pierwsze?) sprawdzenie przejrzał Globala i teraz zakładają antymafię? ;x Szczęśliwym wypadkiem byłby Szypek-detektyw, ale jego list pożegnalny też nikogo nie wymienia, więc bardziej bym go podciągnęła pod księdza. Albo tak marnie typował swoje sprawdzenia
Ta, pewnie detektywem jest Helga i opisze wszystkich, jak już sprawdzi ;d

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klasati94.pun.pl www.shidevane.pun.pl www.scaniatransportvs.pun.pl www.granarutofan.pun.pl www.gothic-game.pun.pl